Strona wykorzystuje pliki cookies, czyli ciasteczka. Jeśli akceptujesz ich używanie, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. 

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


>

Prowadzimy lekcje nauki jazdy na łyżwach dla dziecimłodzieży i dorosłych!Dzieci swoją przygodę z łyżwami mogą zacząć już od 3 roku życia. Naszych najmłodszych uczniów, uczymy stawiać pierwsze kroki na łyżwach poprzez zabawę. Dzięki temu najmłodsi nie nudzą się nawet przez chwilę. Jazda na łyżwach rozwija koordynację ruchową, równowagę oraz znakomicie wpływa na ogólny rozwój Twojego dziecka. 


Do swojej pracy podchodzimy profesjonalnie, dlatego program i poziom szkolenia dobieramy indywidualnie dla każdego. Podczas zajęć indywidualnych instruktor poświęca całą swoją uwagę kursantowi, dzięki temu zdarza się, że postęp często widoczny jest już na pierwszej lekcji. Prowadzimy lekcje dla wszystkich poziomów: początkujący, średnio-zaawansowany oraz zaawansowany. Zajęcia odbywają się najczęściej na lodowisku w Gdańsku.Zapraszamy również małe grupy  oraz rodziców z dziećmi!Jazda na łyżwach to świetna zabawa!

Copyright © 2021 Lyzwy3city Rights Reserved.